Nasıl Çalışır ?

 1. Home
 2. Nasıl Çalışır ?

Nasıl Çalışır?

Adımlara Beraber Göz Atalım

Sahnesepeti belirli beceri setine sahip olan sanatçıları, ihtiyaç duyan insanlarla buluşturmak için tasarlanmıştır. Böylece projeniz veya etkinliğiniz için mükemmel eşleşmeyi bulabilirsiniz.

 • Aradığım Kategoriyi Bulamıyorum?

  SahneSepeti Destek

  SahneSepeti olarak hem İş Veren'lerimize hem de Sanatçı arkadaşlarımıza olabildiğince geniş bir yelpaze üzerinde çalışma olanağı sağlamaya çalışıyoruz. Fakat eksik olduğumuzu düşündüğünüz nokta var ise bize ozhanleylek@localhost adresinden ulaşarak değerli fikir ve görüşlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Çalışma

İş Veren

Belirli Yeteneklere Sahip Bireyler Arıyorum

Yapılması gereken bir işiniz varsa, kayıt olduktan sonra talebinizi platformumuzda yayınlayın ve bütçenizi belirleyin. İşle ilgilenen sanatçılar, hizmetlerini sunarak ve fiyat tekliflerinde bulunarak tekliflerini iletebilirler. Teklifleri inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olan sanatçıyı seçebilirsiniz.

 • Peki bu sistem ücretsiz mi?

  Sahne Sepeti

  Üyelik ve İş İlanı oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Çalışma

Sanatçılar için

Sanat, uygarlığın imzasıdır.

Diğer taraftan, iş arayan bir sanatçıysanız, platformumuzdaki mevcut işleri gözden geçirebilir ve kendi tekliflerinizi sunabilirsiniz. Bu, becerilerinizi ve deneyiminizi potansiyel müşterilere sergileyerek yeni işler kazanmanıza olanak tanır.

 • Hangi Kategorilerde Hizmet Verebilirim?

  Sahne Sepeti

  ''24'' Ana Kategorimiz bulunmaktadır. Fakat bu kategorilerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz.

Çalışma

Son Adım

Neredeyse Tamam !

Projeniz için bir sanatçı seçtiğinizde, ayrıntıları görüşmek ve işin yapılması için düzenlemeler yapmak için platformumuz aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Platformumuz ayrıca güvenli ödeme seçenekleri sağlar, böylece her iki taraf da işlem süresince korunur.

 • Haydi Başlayalım !

  Sahne Sepeti

  Buraya tıklayarak ana sayfamıza dönebilirsiniz. Üye değil iseniz üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üye iseniz giriş yaparak hizmet vermeye başlayabilir veya projelerinizi hayata geçirebilirsiniz !

Çalışma